Kamery budoucnosti

Základní funkce termokamery

Bezobslužný kamerový systém umožňuje měření teploty na dálku prostřednictvím termokamery. Pokud se naměřená hodnota liší od normy, běžné u zdravého člověka, zodpovědný pracovník je na tuto osobu okamžitě elektronicky i vizuálně (prostřednictvím monitoru PC) upozorněn. Sám návštěvník rozpozná, že jeho teplota není v pořádku tím, že se rozbliká dioda na kameře a zazní siréna.

Tento systém je bezesporu vhodný pro větší firmy i mnohé další instituce, v nichž je zvýšený pohyb osob, včetně zdravotnických zařízení.

Tři varianty instalace termokamer

Interiér a vstupní haly

Mobilní stan

Kontejnérové řešení

Náš systém umí mnohem víc

Využití na maximum

Náš komplexní kamerové systémy naší společnosti umí mnohem víc, než pouze bezkontaktně monitorovat tělesnou teplotu procházejících osob. Sofistikovaný systém využívá technologii IVSS (smart video rekordér), která umožní povýšit tento kamerový systém na významného pomocníka při ochraně objektů, monitoringu vozidel či modernizaci a automatizaci docházkového systému ve firmách i veřejných institucích.


Hromadné propojení kamer

Do našeho systému umíme v jeden okamžik připojit až 128 kamer a monitorovat tak rozsáhlé komplexy, velké firmy, odbavovací haly, dopravní terminály, apod.

Monitoring vozidel pomocí SPZ

Náš systém můžete propojit až se 32 kamerami, které umí automaticky rozpoznávat SPZ automobilů. Na základě vyhodnocení konkrétní SPZ pak systém umí spustit zadanou akci - otevřít závoru, spustit alarm apod.

Docházkový systém

Až 16 samostatných kamer propojených s našim systémem dokáže aktivovat funkci rozpoznávání obličeje, což umožňuje propojení s docházkovým systémem nebo posílení bezpečnostních opatření (např. sportovní akce, chráněné budovy, apod.).

Zabezpečení pomocí detekce pohybu

Náš systém umožňuje nastavení perimetrického zabezpečení monitorovaného prostoru pomocí detekce pohybu. Kamerový systém při identifikování pohybu automaticky spustí požadovanou akci (alarm, světla, apod.)

Přizpůsobení na míru

Náš systém umožňuje další individuální nastavení, která umíme přizpůsobit potřebám každého zákazníka, ať už působí v jakékoliv oblasti. Připravíme vám řešení na míru.

Videoprezentace

Reportáž televize TVS o tom, jak termokamery chrání zaměstnance větších firem a podniků:

Reportáž České televize o tom, jak termokamery pomáhají ve Fakultrní nemocnici U sv. Anny v Brně:

Reportáž TV Nova o tom, jak moderní kamerové systémy pomáhají v boji proti šíření pandemie koronaviru:

GAN, a. s.
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky